Biz Kimiz?
Baby Corner, bir annenin bebeğinin ihtiyaçlarından yola çıkarak kurduğu; birbirinden yaratıcı, eğlenceli, üstelik çok kullanışlı ve kaliteli ürünlerden oluşan bir bebek markasıdır.
Baby Corner
bebek hediyeleri” ve “bebek tekstili” olmak üzere, iç içe geçmiş iki alanda faaliyet gösteren Baby Corner, 2011 yılında Özge Bahar  tarafından kurulan bir bebek markasıdır. O sırada hamile olan Özge Bahar, markayı kurarken kendi ihtiyaçlarından yola çıkmış ve “bebeklerin ihtiyaçlarını en iyi anneleri bilir” düşüncesiyle hareket etmiştir.
Baby Corner, hediye arayışındakilerle bebeklerin ihtiyaçlarını buluşturan, sunumu ve görüntüsü kadar kalitesiyle de iddialı hediyeler üreten “Türkiye’nin ilk ve tek bebek hediyesi markası” olarak öne çıkmıştır.
Baby Corner; bebek kıyafetlerinden oluşan bir buket, body’lerden oluşan cupcake’ler, çoraplardan oluşan dondurmalar ya da bezlerden oluşan pastalar gibi, bebeklerin en çok ihtiyaç duydukları ürünleri farklı, kullanışlı ve gülümseten formlarda sunar. Markanın en iddialı olduğu ürünler ise tekstil grubunda yer almaktadır. Kumaşından rengine, deseninden etiketine kadar özenle, en yüksek kalite standartlarında üretilen tekstil ürünleri Oeko-Tex belgesine sahiptir. Baby Corner’ın tüm tekstil ürünleri zararlı maddelere karşı test edilmiş ve onaylanmıştır.
Baby Corner; 2 senelik araştırma, ürün geliştirme, marka yaratma, sistem ve altyapı kurma sürecinin ardından 2013 başı itibariyle annelerle ve bebekleriyle buluşmaya başlamıştır.
%100 profesyonel, %100 kurumsal, %100 anne hassasiyetinde!
Baby Corner bir ürün tasarlarken, ürün özelliklerine karar verirken ve üretirken, bir annenin gözüne, hassasiyetine, titizliğine, endişesine ve pratikliğine ihtiyaç olduğuna inanır. Bebeklerin rahat edeceği, uzun süre kullanabileceği, hassas ciltlerine özel, ekstra yumuşak, %100 pamuklu, Oeko-Tex belgeli rahat kalıplı tekstil ürünleri üretir. Kullandığı kumaşlardan renk seçimine, desen tasarımından etiketine kadar, her ayrıntıyı düşünerek en yüksek kalite standartlarında üreten Baby Corner, ürünlerini annelerin gönül rahatlığı ile bebeklerine giydirebilmesi ve uzun süreyle kullanabilmesi felsefesiyle özenle hazırlar.
Nil’in ve Baby Corner’ın Marka Annesi:
Özge Bahar
1981 yılında Bursa’da doğdu. Özel İnal Ertekin İlkokulu, Bursa Anadolu Lisesi ve Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde okudu. 7 yıl Unilever’de çalıştıktan sonra; önce aşkı kariyere tercih ederek İstanbul’dan Bursa’ya dönen Özge, bu geri kariyer hamlesinin ardından hamilelikle birlikte işten ayrılmış; Nil adında dünya tatlısı bir kız çocuğunun ve Baby Corner markasının annesi olarak, annelerin ve çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yeniden fakat farklı bir alanda çalışma hayatına dönüş yapmıştır. Nil, 2010 doğumlu; Baby Corner 2011 doğumludur. Bebek ürünleri sektörüne tamamen yabancı olan Özge, hamilelik ve sonraki süreçte kendi ihtiyaçları ve Nil'in ihtiyaçlarından yola çıkarak Baby Corner’ı kurmuştur. Bu yüzdendir ki, Baby Corner sektör alışkanlıkları ve öncelikleri ile değil, anne gözü ve bilgisiyle hayat bulan bir markadır.
Baby Corner 5G Kuralı Nedir?
 
1G Kalite Garantisi
Baby Corner’ın kumaşından ambalajına kadar tüm ürünlerini titizlikle ve yüksek kalite standartlarında üretilir. Baby Corner’ın tüm tekstil ürünleri zararlı maddelere ve kimyasallara karşı test edilmiştir. Oeko-Tex kalite belgesine sahiptir.
2G Hijyen Garantisi
Tüm ürünler Avrupa standartlarında üretim yapan tesiste Baby Corner’a özel üretilip, hijyenik ortamda özenle paketlenir.
3G Kullanım Garantisi
-Baby Corner, bebeklerin çok kullanacakları ürünler geliştirir. Baby Corner ürününü bebekler tepe tepe giyecektir.
-Baby Corner süs olarak tasarladığı ürünlerin dahi ikincil bir kullanımı olması için uğraşır.
4G Değiştirme Garantisi
Baby Corner paketini açamadan bebeğiniz büyürse ya da aynı hediyeden üç beş tane gelse de problem değil. Baby Corner, ambalajı bozulmamış ürünü alır, içindeki ürünlerin aynısını 12 aya kadar istediğiniz beden ölçüsüyle size yollar. Değişim sadece çiçek, cupcake ya da pasta ürünlerinde değil, bütün düz ürünlerde yapılır.
Değişim, çiçek, cupcake, pasta ürünlerinde değil, bütün düz ürünlerde yapılır. İstediğiniz bedende tarafınıza ulaştırılır.
5G Gülümsetme Garantisi
Hastane odasında, Baby Shower 'da, evde, mevlütte ya da her nerede olursa olsun, Baby Corner'dan gelen bir hediye anneleri gülümsetir. Hediyeyi açarken gülümseyen anne, hediyeyi her kullandığında da gülümsemeye devam eder.
Baby Corner Hediye Grupları
 
> Bebek Buketi
> Cupe Cake
> Dondurmam Çorap
> Bez Pasta
> Neşeli Donlar
> Lolipop Önlük
Tüm hediyeler,3-6 aylık bebeklerin çok kullanacakları 4 mevsimlik ürünlerden oluşur. Bebek hangi mevsimde doğarsa doğsun düşünmeden hediye edilebilir. Anneler hediyeleri açmaya kıyamadan bebekler büyüse de, anneye bir hediyeden üç beş tane gelse de problem olmaz, açılmamış ambalajlı hediyeler geri alınır, içerisindeki ürünlerin aynısı 12 aya kadar istedikleri bedende annelere geri yollanır.